Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes 3-vendësh prej lëkure, druri dhe metali Prodhuar në Itali - Bizzarro

  • Made in Italy
  • Kod: DISTINTO1
Lekë 539,605 Lekë 599,561 -10%
Material lëkurë, dru, poliuretani dhe metal
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune

Divan lëkure 3 vendësh i prodhuar në Itali

Divan i dhomës së ndenjes i bërë me një strukturë prej druri të fortë, kompensatë, konglomerat druri dhe mbushje me panele me fibra druri të papërpunuar . Vetë mbushja e strukturës është në poliuretani të zgjeruar D.40 dhe fibër poliestër . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është bërë nga shkumë poliuretani me densitet të lartë dhe është i mbushur me pupla dhe fibra poliester. Nga ana tjetër, jastëku i mbështetëses është bërë nga pupla dhe fibra poliesteri të mbledhura në një çantë kanavac rezistente ndaj puplave me ndarje të ndryshme. Baza është prej metali të lyer me antracit.
Zbuloni luksin dhe komoditetin e kombinuar në divanin tonë unik prej lëkure të dhomës së ndenjes. I projektuar për të ofruar një eksperiencë të pashoqe relaksi, ky divan është simboli i cilësisë dhe përsosmërisë. Lëkura, rezistente dhe në të njëjtën kohë tepër e butë, është ideale për pasdite të gjata relaksuese apo mbrëmje me miqtë. Sedilja e madhe dhe mbështetësit e mbushur me mbushje garantojnë rehati të pashoqe, ndërsa ngjyra bezhë shton një prekje elegance dhe shkathtësie, perfekte për çdo lloj ambienti. I personalizueshëm për t'iu përshtatur dëshirave tuaja, ky divan do të bëhet qendra e vëmendjes në çdo dhomë ndenjeje. Përjetoni elegancën, përjetoni cilësinë, përjetoni rehati - të gjitha në një mobilje mahnitëse.

Përfundo:
  • Lëkurë antigua ngjyrë bezhë - strukturë jo e lëvizshme, jastëkë të lëvizshëm të sediljeve dhe shpinës
Madhësitë e disponueshme:
  • 270x100x105 cm
  • 330x100x105 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro