Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes me këmbë sajë në metal të kromuar - Ekskluzive

 • Made in Italy
 • Kod: ESCLUSIVO
Lekë 252,931 Lekë 281,034 -10%
Material pëlhurë, dru, poliuretani dhe metal
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune

Divan i dhomës së ndenjes në pëlhurë Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes i bërë me një strukturë prej druri të fortë, kompensatë, konglomerat druri dhe mbushje me panele me fibra druri të papërpunuar . Vetë mbushja e strukturës është në poliuretani të zgjeruar D.40 dhe fibër poliestër . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është bërë nga shkumë poliuretani me densitet të lartë dhe është i mbushur me pupla dhe fibra poliester. Nga ana tjetër, jastëku i mbështetëses është bërë nga pupla dhe fibra poliesteri të mbledhura në një çantë prej kanavacës rezistente ndaj puplave me ndarje të ndryshme. Këmbët janë prej sajë metalike të kromuar.
Divani mishëron thelbin e minimalizmit të shndërruar në funksionalitet. Me dizajnin e tij unik, ofron rehati dhe elegancë, duke premtuar të qëndrojë gjithmonë në hap me kohën për sa i përket estetikës dhe komoditetit. Gama e gjerë e mbulesave dhe ngjyrave e bën atë një mobilje të gjithanshme për çdo ambient.

Përfundo:
 • pëlhurë gri plotësisht e lëvizshme
Madhësitë e disponueshme:
 • 155x100x85 cm
 • 175x100x85 cm
 • 205x100x85 cm
 • 220x100x85 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro