Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes me 2 mbështetëse shpine dhe 2 mbështetëse krahësh të lëvizshëm - Precious

 • Made in Italy
 • Kod: PREZIOSO
Lekë 205,423 Lekë 228,248 -10%
Material pëlhurë, dru, poliuretani dhe metal
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune

Divan i dhomës së ndenjes në pëlhurë Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes i bërë me një strukturë prej druri të fortë, kompensatë, konglomerat druri dhe mbushje me panele me fibra druri të papërpunuar . Vetë mbushja e strukturës është në poliuretani të zgjeruar D.40 dhe fibër poliestër . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është bërë nga poliuretani i zgjeruar me densitet të lartë dhe i mbuluar me kadife dhe rrëshirë. Jastëku i mbështetëses është në fibra poliester Fibralatex me efekt pate. Këmbët janë prej metali të kromuar dhe 2 mbështetëset e krahëve kanë një suport metalik.
Divani u krijua për të inkurajuar biseda të mira me miqtë dhe familjen. Lineariteti dhe shkathtësia e tij e pagabueshme, së bashku me mbulesat me ngjyra ose më rigoroze, e bëjnë atë të përshtatshëm për çdo rast, pothuajse si një fustan që kalon nga formal në joformal thjesht duke ndryshuar përbërjen e zgjedhur.

Përfundimet e disponueshme:
 • Pëlhurë e zezë e kategorisë 1 plotësisht e lëvizshme
 • Pëlhurë blu e kategorisë 2 plotësisht e lëvizshme
 • Pëlhurë krem e kategorisë 3, plotësisht e lëvizshme
Madhësitë e disponueshme:
 • 140x95x95 cm
 • 160x95x95 cm
 • 180x95x95 cm
 • 210x95x95 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro