Made in Italy

Divan 2 Vendesh në Velvet të Zi me Qepje Kontrasti Prodhuar në Itali - Rrota

  • Made in Italy
  • Kod: CASTER1
Lekë 433,530 Lekë 541,913 -20%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 158
Thellësia (cm) 73
Lartësia (cm) 97

Divani i dhomës së ndenjes me 2 vende i veshur me kadife me skaje të kundërta Made in Italy.

Divan 2 -vendësh me strukturë të brendshme prej druri të mbuluar me shkumë poliuretani dhe veshje me fibra poliestër, mbulesë e jashtme me kadife të zezë me stoli të zezë dhe të bardhë ( jo e lëvizshme ). E bërë përmes një prodhimi 100% të prodhuar në Itali , ky divan ka një formë veçanërisht të thjeshtë dhe të gjithanshme që përshtatet lehtësisht me çdo zonë moderne të jetesës falë një dizajni të matur dhe formave thelbësore . Për të pasuruar estetikën janë qepjet e kundërta që nënvizojnë tiparet themelore të divanit, duke dhënë një ndjenjë përsosjeje dhe inovacioni për një rezultat të përparuar. Ideale për ata që duan një stil mobilimi elegant, kjo zgjidhje mobilimi gjithashtu përmban një mbulesë kadifeje, një material që maksimizon komoditetin e tij edhe në prekje. Materialet e zgjedhura dhe të përdorura për realizimin e këtij komplementi gjithashtu ju lejojnë të merrni një vend veçanërisht mikpritës , prandaj ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksit në dhomën tuaj të ndenjes.

NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro