Made in Italy

Divani 2 Vendesh i Mbuluar me Lëkurë me Këmbë Llakore Prodhuar në Itali - Pegolo

 • Made in Italy
 • Kod: PEGOLO1
lek 835.561,76 lek 1.044.452,20 -20%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i strukturës Dru
Gjatësia (cm) 148
Thellësia (cm) 96
Lartësia (cm) 96

Divan modern 2 vendesh i veshur me lëkurë me këmbë druri Prodhuar në Itali.

Divane moderne 2-vendëshe me strukturë të brendshme prej druri të mbushur me shkumë poliuretani dhe rreshtim të fibrave poliestër, jastekë sedilje në patë të sterilizuar me futje shkumë poliuretani, mbulesë lëkure (jo e lëvizshme) dhe këmbë druri të llakuara. E bërë përmes një prodhimi 100% Made in Italy , kjo kolltuk lindi nga dëshira për të krijuar një zgjidhje ekskluzive mobilimi për zonën e banimit të aftë për të kombinuar funksionalitetin dhe dizajnin . Rezultati është shkrirja perfekte e këtyre dy aspekteve që i japin jetë një divani modern dhe elegant që është në të njëjtën kohë veçanërisht i butë dhe mikpritës , prandaj i përsosur për ata që kërkojnë stil dhe rehati optimale, duke e bërë atë ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksim brenda. të dhomës tuaj të jetesës.

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
 • E kuqe;
 • E bardhë;
 • e zezë;
 • krem;
 • Kafe;
 • gri;
 • Kapuçino;
 • blu;
 • pëllumb gri.
NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë