Made in Italy

Divan prej lëkure 2 vendesh me këmbë druri arre Prodhuar në Itali - Alessandria

 • Made in Italy
 • Kod: ALESSANDRIA1
Lekë 528,431 Lekë 587,146 -10%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i strukturës Dru
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 89
Lartësia (cm) 86

Divan 2 vendesh i veshur me susta dhe i mbuluar me lëkurë me këmbë druri Prodhuar në Itali.

Divan 2 -vendësh me strukturë të brendshme prej druri të mbushur me shkumë poliuretani dhe veshje me fibra poliestër, jastëk sedilje me patë të sterilizuar, tapiceri lëkure (jo të lëvizshme) dhe këmbë arre . Një produkt i prodhuar tërësisht në Itali i karakterizuar nga një estetikë e thjeshtë dhe thelbësore e krijuar për t’iu përshtatur çdo situate stilistike, duke iu përgjigjur në mënyrën më të mirë çdo nevoje dhe çdo shije personale. Dizajni i tij është në fakt i përsosur si për mjedise të stilit klasik në të cilat lind një kontrast i paparë dhe ekskluziv, ashtu edhe për hapësirat moderne në të cilat krijon një harmoni të mrekullueshme me orenditë përreth. Materialet e zgjedhura dhe të përdorura për realizimin e këtij komplementi gjithashtu lejojnë marrjen e një vendi veçanërisht mikpritës dhe të rehatshëm , prandaj ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksit në dhomën tuaj të ndenjes.

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
 • e zezë;
 • E bardhë;
 • krem;
 • Kafe;
 • gri;
 • Kapuçino;
 • blu;
 • pëllumb gri.
NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë të pëlhurave dhe ngjyrave të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ". "
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro