Made in Italy

Divan shtëpie me mbështetëse koke të mbështetur, Prodhuar në Itali - i lëshuar

 • Made in Italy
 • Kod: SCATENATO3
Lekë 843,004 Lekë 936,671 -10%
Material pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune

Divan prej pëlhure i dhomës së ndenjes me 2 mbështetëse koke të mbështetur dhe gadishull Prodhuar në Itali

Divan me gadishullin e dhomës së ndenjes i bërë me një strukturë prej druri të fortë, kompensatë, konglomerat druri dhe mbushje me panele me fibra druri të papërpunuar . Vetë mbushja e strukturës është në fibër poliesteri të zgjeruar poliuretani D.40 . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është prej poliuretani të zgjeruar me densitet të lartë , i mbuluar me kadife dhe rrëshirë. Jastëku i mbështetëses është i mbushur me shkumë poliuretani me densitet të lartë . Këmbët janë prej druri ahu me një fund vishnje.
Divani është një pjesë elegante dhe bashkëkohore. Struktura e tij është e fortë dhe e rafinuar, me linja të pastra dhe gjeometrike që e bëjnë atë një element të sofistikuar dizajni. Tapiceri prej pëlhure me cilësi të lartë pasuron pamjen e përgjithshme dhe premton një ndenjëse të rehatshme. Jastëkët e butë dhe komod ju ftojnë në momente relaksi. Është një zgjedhje perfekte për ata që duan të kombinojnë funksionalitetin dhe stilin në një ambient modern.

Përbërja përfshin :
 • 1 divan 2 vendësh me 2 mbështetëse koke të mbështetur
 • 1 gadishull me mbështetëse - gjatësia: 150 x thellësia: 90 x lartësia: 72 cm
Përfundimet e disponueshme:
 • pëlhurë gri, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
 • pëlhurë ngjyrë bezhë, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
Madhësitë e disponueshme të divaneve:
 • gjatësia: 200 x thellësia: 90 x lartësia: 72 cm
 • gjatësia: 250 x thellësia: 90 x lartësia: 72 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro