Made in Italy

Divan këndor i dhomës së ndenjes nga polietileni me ngjyra të ndryshme - Orbis

 • Made in Italy
 • Kod: ORBIS3
Lekë 690,416 Lekë 767,129 -10%
Shfaq opsionet:
Material polietileni, metali dhe pëlhura
Koha e dërgimit 20/30 ditë pune
Gjatësia (cm) 289
Thellësia (cm) 289
Lartësia (cm) 72

Divan i dhomës së ndenjes nga polietileni me ngjyrë Prodhuar në Itali

Divan i bërë me strukturë polietileni , jastëkë sediljeje dhe 5 jastëkë shpine në pëlhurë Sunbrella dhe këmbë metalike.

Ky divan bashkëkohor kombinon komoditetin dhe dizajnin modern në një mobilje që tërheq vëmendjen. I karakterizuar nga linja të pastra dhe një formë inovative me cilindra anësore, divani ofron një prekje të stilit unik dhe funksional . Paleta e saj e ngjyrave fut një element shkëlqimi dhe freskie në çdo hapësirë jetese.

Divani mbështetet nga një bazë e hollë metalike e cila jo vetëm siguron stabilitet, por shton një theks elegant dhe minimalist në të gjithë dizajnin. Materialet me cilësi të lartë sigurojnë qëndrueshmëri dhe rehati , duke e bërë atë të përsosur për relaksim të përditshëm.

Ideale për ata që kërkojnë të përmirësojnë dhomën e tyre të ndenjes me mobilje që janë sa të bukura dhe praktike , ky divan është një zgjedhje e shkëlqyer për t'i shtuar vitalitetit dhe stilit modern shtëpisë. Ai është i përshtatshëm për ata që duan një mjedis të gjallë dhe relaksues, duke promovuar një atmosferë mikpritëse dhe elegante.

Përfundimet e disponueshme të strukturës:
 • agat
 • koral
 • lodh
 • granata
 • oniks
 • perla
 • Smeraldi
Zgjidhni mbulesën e jastëkut duke futur kodin që korrespondon me ngjyrën e dëshiruar në kutinë përkatëse.

Dimensionet :
 • gjatësia 289 cm
 • thellësia 289 cm
 • lartësia 72 cm
NB: divani mund të vendoset edhe jashtë. Struktura shtesë dhe përfundimet e pëlhurës janë të disponueshme.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro