Made in Italy

Divan me 2 vende i veshur me leckë me efekt të mbushur me tegela i prodhuar në Itali - Vesuvio

 • Made in Italy
 • Kod: VESUVIO1
Lekë 744,140 Lekë 826,822 -10%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 162
Thellësia (cm) 75
Lartësia (cm) 72

Divan 2 vendesh me tapiceri lëkure të mbushur me tegela.

Divan 2 -vendësh me strukturë të brendshme prej druri të mbuluar me shkumë fleksibël të ftohtë poliuretani dhe mbulesë lëkure (jo të lëvizshme ). I prodhuar tërësisht në Itali , ky divan karakterizohet nga një figurë e gjithanshme dhe forma të thjeshta që përshtaten lehtësisht në çdo zonë të jetesës falë një dizajni të matur dhe avangard. Për të pasuruar estetikën është cilësi e veçantë e mbushur me tegela, e cila thekson të gjithë figurën për një rezultat unik dhe elegant . Ideale si për mjedise të stilit klasik në të cilat përshtatet në mënyrë perfekte duke krijuar një harmoni të mrekullueshme, por edhe për hapësira me një estetikë bashkëkohore në të cilën i jep jetë një loje kontrastesh të paparë. Materialet e zgjedhura dhe të përdorura për realizimin e këtij komplementi gjithashtu lejojnë marrjen e një vendi veçanërisht mikpritës dhe të rehatshëm , prandaj ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksit në dhomën tuaj të ndenjes.

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
 • e zezë;
 • E bardhë;
 • krem;
 • Kafe;
 • gri;
 • Kapuçino;
 • blu;
 • pëllumb gri.
NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro