Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Mikser i lavamanit të kuzhinës me rregullim të rregullueshëm me pranverë të prodhuar në Itali - Keope

Kod: KEOPE
lek 41.563,62 lek 59.205,73 -30%

madein_italy

- +
Material
Tunxh
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Taps

Mikser modern për lavaman kuzhine në bronz të kromuar Prodhuar në Itali.

Përzierësi i lavamanit të kuzhinës prodhuar në Itali nga bronzi i kromuar . Falë pranisë së gypit të rregullueshëm me pranverë dhe dushit me 2 avionë është e mundur të maksimizoni funksionalitetin e tij , duke ju lejuar të përdorni produktin në një mënyrë krejtësisht të thjeshtë dhe praktike. Ajo që e bën atë unike është prania e një fisheku të përcaktuar ES i aftë për të furnizuar me ujë të ftohtë kur leva ngrihet në pozicionin qendror, duke shmangur nevojën për ujë të nxehtë nga kazan dhe duke lejuar kështu kursime të konsiderueshme të energjisë.

Falë përdorimit të lëndëve të para të çertifikuara të cilësisë dhe kontrollit të përpiktë të secilës fazë të ciklit të prodhimit, secili element i kësaj linje është në gjendje të sigurojë produktin perfekt Made in Italy të karakterizuar nga një raport i shkëlqyeshëm i cilësisë së çmimit që lejon të merret vetëm më i miri .
Linjat moderne dhe elegante garantojnë një nivel të lartë cilësie që ofron një sërë aksesorësh të aftë për të siguruar risi , dizajn dhe siguri , karakteristika që e bëjnë secilin produkt të aftë të pasurojë dhe zgjerojë anën estetike të kuzhinës së dikujt.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi