Made in Italy

Divan me hapje krevati në metal dhe poliuretani Prodhuar në Itali - Folle

 • Made in Italy
 • Kod: FOLLE1
Lekë 278,165 Lekë 309,072 -10%
Material pëlhurë dhe metal
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune

Divan-krevat i dhomës së ndenjes në pëlhurë Made in Italy

Krevat divan i dhomës së ndenjes i bërë me një strukturë prej druri të fortë, kompensatë, konglomerat druri dhe mbushje me panele me fibra druri të papërpunuar . Vetë mbushja e strukturës është në fibër poliesteri të zgjeruar poliuretani D.40 . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar. Mekanizëm në tuba çeliku me rezistencë të lartë dhe rrjetë teli me saldim elektronik.
Jastëku i sediljes është prej poliuretani të zgjeruar me densitet të lartë , i mbuluar me kadife dhe rrëshirë. Jastëku i mbështetëses, nga ana tjetër, është bërë nga poliuretani i zgjeruar i mbuluar me një shtresë dhe interliner i bashkuar . Baza është prej metali të kromuar.
Divani-krevat është një pjesë e gjithanshme dhe elegante, e përkryer për hapësira moderne. Kapaciteti i tij transformues lejon kalimin e lehtë nga divani në shtrat, duke ofruar një zgjidhje praktike për mysafirët. Dizajni i thjeshtë por i rafinuar, me linja të pastra dhe tapiceri pëlhure me cilësi të lartë, e bën atë të këndshëm estetikisht. Jastëkët e butë sigurojnë rehati si divan ashtu edhe si krevat. Është harmonia mes funksionalitetit, komoditetit dhe stilit modern.

Madhësitë e disponueshme :
 • gjatësia: 170 x thellësia: 97 x lartësia: 90 cm - dyshek bonnel: gjatësia: 120 x thellësia: 200 x lartësia: 13 cm
 • gjatësia: 190 x thellësia: 97 x lartësia: 90 cm - dyshek bonnel: gjatësia: 140 x thellësia: 200 x lartësia: 13 cm
 • gjatësia: 210 x thellësia: 97 x lartësia: 90 cm - dyshek bonnel: gjatësia: 160 x thellësia: 200 x lartësia: 13 cm
Përfundimet e disponueshme:
 • pëlhurë gri e errët, plotësisht e lëvizshme
 • pëlhurë ngjyrë bezhë, plotësisht e lëvizshme
 • pëlhurë e bardhë, plotësisht e lëvizshme
NB: Përfundime të tjera janë në dispozicion. Jastëku dekorativ është i përjashtuar.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro