Made in Italy

Divan modern krevat marinari i mbuluar në pëlhurë Made in Italy - Gretel

 • Made in Italy
 • Kod: GRETEL
lek 356.754,83 lek 419.711,56 -15%
Material Pëlhurë
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 208
Thellësia (cm) nentedhjete e dy
Lartësia (cm) 90

Krevat divani marinari i mbuluar me pëlhurë burgundy prodhuar në Itali

Krevat divani marinari i prodhuar në Itali me mbushje jo-deformuese të shkumës poliuretani dhe mbulesë në pëlhurë burgundy (plotësisht e lëvizshme) me jorgan portokalli. Ai gjithashtu përfshin një rrjet mekanik me një kornizë tubi çeliku që mbështet peshën e dy të rriturve pa deformuar dhe 2 dyshekë shkumë poliuretani jo-deformues (dendësia 25 kg / m3). Një zgjidhje e habitshme mobilimi që arrin të shndërrohet në dy shtretër marinari praktik dhe të rehatshëm në të njëjtën hapësirë. Një ide krejtësisht inovative që ofron mundësinë e pritjes së miqve dhe të afërmve edhe për ata që kanë hapësira të vogla në dispozicion. Funksionaliteti dhe dizajni bashkohen për t'i dhënë jetë një plotësuesi unik me një personalitet të fortë modern, i aftë të karakterizojë çdo mjedis falë shpirtit të tij revolucionar. Nga divani në shtrat, një gjest i thjeshtë është i mjaftueshëm falë mekanizmit të hapjes së lehtë dhe të shpejtë të pajisur me 3 nivele sigurie ndërsa për ta mbyllur do të jetë e mjaftueshme të lirohen dy mbështetëse anësore, të cilat do të qëndrojnë të bllokuara derisa të lirohet edhe ndalesa qendrore. Krevati i divanit është gjithashtu i pajisur me një shkallë praktike dhe shinë anësore për një garanci edhe më të madhe të sigurisë.

Përbërja e pëlhurës : 100% PES

Masat e krevatit në divan:
 • e mbyllur: L 208 x P 92 x H 90 cm;
 • e hapur: W 208 x D 92 x H 145 cm;
 • dyshek i sipërm: W 190 x D 80 x H 15 cm;
 • dyshek i poshtëm: Gjerësi 180 x D 76 x H 15 cm
NB : jastëkët dekorativë nuk përfshihen. Possibleshtë e mundur të kërkoni tapicerinë e divanit në një gamë të gjerë të pëlhurave dhe ngjyrave të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në