Made in Italy

Aromë shtëpie Xhenxhefil piper i zi 500 ml me shkopinj - Viaduriniinblack

  • Made in Italy
  • Kod: VIADURINIINBLACK1
lek 7.252,13 lek 9.065,17 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 500 ml

Aromë shtëpiake me erëza me xhenxhefil dhe piper të zi me shkopinj - Essenza Limited Edition prodhuar në Itali.

Shkopinjtë e shpërndarësit të kallamit për dhomat me thelbin e xhenxhefilit dhe piperit të zi janë një marrëveshje sublime e notave energjike dhe agrumesh që plotësojnë akordet musky dhe drunore për një rezultat pikant, tërheqës dhe joshës.
Kjo aromë e edicionit të kufizuar përfshin të gjitha shqisat dhe me karakterin e saj unik dhe ekskluziv do ta bëjë mjedisin një shfrytëzim të hijeve të gjalla dhe aromatike , për nuhatjen më të rafinuar dhe më të hollë.

Një thelb me tone pikante dhe orientale të ideuara nga pasioni dhe kërkimi i artizanëve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e parfumeve dërrmuese me një shpirt ekzotik, sharm misterioz dhe natyrë ekskluzive.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
  • Shënimet kryesore: livando, portokalli braziliane.
  • Shënime të zemrës: piper i zi, manaferrat e dëllinjës.
  • Shënime bazë: dru sandali dhe xhenxhefil.
Aromë: orientale dhe pikante.
Ndjenja: energjizues.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e jetesës - Hyrja - Studimi.
Material shpërndarës: shishe në xham të çmuar të zi me kapak druri hiri trapez të zi.
Formati: 500 ml i përshtatshëm për hapësira prej rreth 30 metra katrorë.
Pajisjet: 7 shkopinj prej palme kacavjerrëse të zeza natyrore 31 cm të gjata.
Kohëzgjatja e parfumit: rreth 6/7 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
  1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
  2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
  3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë