Made in Italy

Aromë Shtëpie Verë e Kuqe 200 ml me shkopinj - Rossodelchianti

  • Made in Italy
  • Kod: ROSSODELCHIANTI
lek 4.744,97 lek 5.931,21 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 200 ml

Aromë me shije me difuzion Reed me verë të kuqe me shkopinj - Thelb i prodhuar në Itali.

Shkopinjtë e shpërndarësit të kallamishtes, thelbi i verës së kuqe për mjediset është një marrëveshje sublime lulëzim me fruta, të ëmbla dhe me lule dhe kopshte të harlisura që evokojnë.

Një thelb që vjen nga harmonia e gazuar e manave të egra dhe erëza të krijuara nga pasioni dhe kërkimi i artizanëve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e aromave të ëmbla dhe dehëse me një shpirt të ëmbël dhe me shije frute, hijeshi sugjestionuese dhe dëshirën për të zbuluar veten përmes kujtimeve të së kaluarës.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
  • Shënimet kryesore: trëndafili i kuq, erëzat.
  • Shënime të zemrës: fruta të kuq, akord i verës së kuqe.
  • Shënime bazë: jamball, dru kedri.
Aromë: me shije frutash dhe me lule.
Ndjenja: energjizues.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e jetesës - Hyrja.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 200 ml i përshtatshëm për hapësira me rreth 16 metra katrorë.
Furnizuar me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjata 25 cm.
Kohëzgjatja e aromës: rreth 3 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
  1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
  2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
  3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë