Made in Italy

Aromë shtëpiake Amber 500 ml me shkopinj - Romaeterna

 • Made in Italy
 • Kod: ROMAETERNA1
Lekë 7,164 Lekë 8,955 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 500 ml

Qelibar me aromë shtëpie erëza me shkopinj - Thelb i bërë në Itali.

Shpërndarësi i kallamave për dhomat me thelbin e qelibarit është një marrëveshje sublime e notave të ngrohta dhe elegante me pikësimet drunore të Vetiver dhe Patchouli.

Një thelb i lehtë dhe i paprekshëm që përshkon harmoninë e toneve lule dhe detare të konceptuara nga pasioni dhe kërkimi i mjeshtrit italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e aromave të ngrohta, agrumeve dhe drunjëve me një shpirt femëror dhe pasionant dhe të lehta dhe të paprekshme në të njëjtën kohë, gjë që evokon freskinë e erës dhe pastërtinë e ajrit, detit dhe lavanderi të varur rishtas.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
 • Shënimet kryesore: livando nga Franca, barbarozë nga Egjipti.
 • Shënime të zemrës: vanilje nga Madagaskar, Vetyver nga Haiti.
 • Notat bazë: myshk i bardhë, qelibar.
Aromë: orientale dhe pikante.
Ndjenja: energjizues.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e banimit - Hyrja - Zona e natës.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 500 ml i përshtatshëm për hapësira prej rreth 30 metra katrorë.
Furnizohet me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjatë 31 cm.
Kohëzgjatja e parfumit: rreth 6/7 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
 1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
 2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
 3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro