Made in Italy

2 Karrige të stivueshme në pleksiglas dhe hekur Prodhuar në Itali - Timon

  • Made in Italy
  • Kod: TIMON
Lekë 34,780 Lekë 43,475 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i strukturës hekuri
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 51
Lartësia (cm) 83

Karrige e brendshme nga pleksiglas dhe hekur Prodhuar në Itali

Karrige e dhomës së ndenjes e punuar me sedilje dhe kurriz pleksiglas dhe strukturë hekuri të kromuar argjend , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kryevepër e dizajnit që ripërcakton elegancën bashkëkohore. Transparenca kristalore e pleksiglas-it me cilësi të lartë krijon një efekt pothuajse magjik, ai duket i pezulluar në ajër, gati për t'ju mirëpritur në një përqafim drite dhe rehatie.

Karrigia nuk është thjesht një mobilje; është një eksperiencë që ju mbështjell me linjat e tij të pastra , perfekte për çdo tavolinë apo ambient. Metali i këmbëve shton një prekje shtesë të klasit, shkëlqen me delikatesë dhe pasqyron personalitetin e atyre që zgjedhin të rrethohen me bukuri.

E krijuar për ata që nuk duan të heqin dorë nga funksionaliteti, karrigia është e grumbullueshme , duke e bërë të lehtë ruajtjen kur keni nevojë për më shumë hapësirë. Është një zgjedhje ideale për adhuruesit e dizajnit që vlerësojnë prakticitetin e pakompromis. Dhe më pas, rezistenca e materialit garanton që bukuria e tij të mbetet e pandryshuar me kalimin e kohës, një investim në qëndrueshmëri që vetëm Made in Italy mund të ofrojë.

E përkryer për mobilimin e ambienteve të modës ose për t'i dhënë një prekje unike dhomës së ngrënies në shtëpi, karrigia përshtatet me çdo mjedis me hijeshi të përjetshme. Është shembulli i qartë sesi dizajni mund të përmbushë prakticitetin dhe të jetojë në harmoni në një hapësirë të krijuar për t'u jetuar.

Dimensionet:

  • gjatësia: 48 cm
  • thellësia: 51 cm
  • lartësia: 83 cm
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro