Made in Italy

Dhoma gjumi dyshe me 5 elemente luksoze të prodhuara në Itali - Emerald

 • Made in Italy
 • Kod: SMERALDO
Lekë 610,490 Lekë 678,322 -10%
Material Dru
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune

Dhoma gjumi e plotë dyshe në stilin modern, me cilësi të lartë Made in Italy.

Mobilje dhome gjumi te perbera nga 5 elemente teresisht te prodhuara ne Itali . Përbërja përfshin një krevat dopio me një kornizë krevati të mbushur me lëkurë eko , një komodinë, dy njësi muri dhe një komodë me 8 sirtarë prej druri të llakuar mat me një përfundim titani dhe detaje terrakote me teksturë. Një zgjidhje për mobilimin e dhomës së gjumit me një dizajn thelbësor që karakterizohet nga një humor i rafinuar në të cilin mund të rizbuloni kënaqësinë e përjetimit të plotë të dhomës tuaj të gjumit në emër të rehatisë , prakticitetit dhe elegancës . Një shtrat, protagonisti i dhomës, me rehati dhe estetikë ekskluzive, i kompletuar nga elementë të aftë për të mobiluar duke përmbushur funksionin e frenimit për një rezultat të personalizuar që do të tregojë për një shije bashkëkohore .

Përbërja e dhomës përfshin "Dimensionet dhe Numri i pjesëve" :
 • 1x krevat (baza dhe dysheku nuk përfshihen) - L 174 x D 211 x H 32 cm (bazë 160 x 200 cm);
 • 1x njësi muri/komodinë - L 45 x D 25 x H 36,8 cm;
 • 1x njësi muri të gjatë (2 elementë modularë) - L 45 x D 25 x H 36,8 cm / L 90 x D 25 x H 36,8 cm;
 • 1x komodina - L 45,8 x D 42,5 x H 47,2 cm;
 • 1x komo - L 142,7 x D 52,5 x H 74,8 cm.
Është një ide mobilimi e krijuar mbi bazën e vlerave artizanale , për të arritur ekselencën dhe cilësinë e lartë tipike të Made in Italy , ku idetë dhe kultura novatore ndërthuren në favor të optimizimit të procesit dhe vëmendjes ndaj detajeve. Kështu lindin mobiljet funksionale dhe të rafinuara të dhomës së gjumit.

NB : çdo element është pjesë e një sistemi modular dhe modular për të krijuar zgjidhje të personalizuara. Zbuloni gamën e gjerë të ngjyrave dhe përfundimeve dhe proceseve speciale të disponueshme për të kënaqur çdo nevojë.
NB: boiserie dhe panelet e mbushur nuk janë të përfshira.
Na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro