Made in Italy

Dhoma gjumi me 5 elemente moderne të prodhuara në Itali Cilësi e Lartë - Rieti

  • Made in Italy
  • Kod: RIETI
lek 349.480,21 lek 436.850,27 -20%
Material Dru
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune

Dhoma gjumi dyshe e prodhuar në Itali, mobilje me cilësi të lartë.

Dhoma gjumi e kompletuar e përbërë nga 5 elementë të prodhuar tërësisht në Itali . Përbërja përfshin një krevat dopio me kornizë druri të krevatit në përfundim të materialit të oksiduar dhe ballë krevati të mbuluar me eko-lëkurë , tavolinë me një sirtar dhe komodë me 4 sirtarë (e përbërë nga 4 elementë modulare) në dru të oksiduar dhe të llakuar me ngjyrë ulliri , tavolinë kafeje e rrumbullakët në metal të lyer. pasqyrë muri e djegur dhe ovale. Një mobilje me ngjyra të matura dhe diskrete që bie në sy falë një minimalizmi të rafinuar që thekson estetikën e kësaj kompozimi të mrekullueshëm. Shtrati pushton qendrën e dhomës falë elegancës së tij ekskluzive dhe plotësohet nga elementë me karakteristika thelbësore që ofrojnë mundësinë e personalizimit të mjedisit tuaj të gjumit falë modularitetit të tyre, duke iu përshtatur kështu çdo nevoje dhe çdo shije personale dhe njëkohësisht duke ofruar një pushim cilësor .

Përbërja e dhomës përfshin "Dimensionet dhe Numri i Pjesëve" :
  • 1x krevat (baza e palosur dhe dysheku nuk përfshihen) : L 175 x W 218 x H 95.5 cm (baza me shirita 160 x 200 cm);
  • 1x komodinë : W 90 x D 52 x H 21.6 cm;
  • Mbathje 1x e përbërë nga 4 elemente modulare : 4x W 90 x D 52 x H 21.6 cm;
  • 1x tavolinë kafeje : diametri 40 x H 50 cm;
  • 1x pasqyrë : L 90 x H 120 cm.
Shtë një ide mobiluese e krijuar në bazë të vlerave artizanale , për të arritur përsosmërinë dhe cilësinë e lartë tipike të Made in Italy , ku idetë dhe kultura novatore ndërthuren në favor të optimizimit të proceseve dhe vëmendjes ndaj detajeve. Kështu lindin mobiljet funksionale dhe të rafinuara për zonën e fjetjes.

NB : secili element është pjesë e një sistemi modular dhe modular për të krijuar zgjidhje të personalizuara. Zbuloni gamën e gjerë të ngjyrave dhe përfundimeve dhe proceseve speciale të disponueshme për të përmbushur çdo nevojë.
Na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë