Made in Italy

Dhoma gjumi e kompletuar me 5 elemente në stilin modern të prodhuar në Itali - Savanna

  • Made in Italy
  • Kod: SAVANNA
Lekë 371,287 Lekë 464,109 -20%
Material Dru
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune

Dhoma gjumi dyshe e stilit modern e bërë në Itali, mirë.

Mobilje të plota për dhomë gjumi dyshe të përbërë nga 5 elementë të prodhuar tërësisht në Itali . Përbërja përfshin një krevat dopio me një strukturë prej druri me një përfundim të prekshëm terrakote, 2 komodina në dru të llakuar me një shtresë balte të pajisur me 2 sirtarë praktikë që mund të hapen përmes një groove të pozicionuar në pjesën e përparme, një tryezë të tretë të krevatit dhe një komodë me 3 sirtarë me të njëjtin hapje të sistemit të bërë në të njëjtin përfundim. Kjo zgjidhje kombinon prakticitetin dhe dizajnin për të mobiluar hapësirat tuaja në një mënyrë ekskluzive dhe me stil, duke i dhënë jetë një mjedisi minimal dhe të rafinuar që ofron linja dhe forma të buta të afta për të nxjerrë në pah tonet delikate dhe natyrore të zgjedhura për realizimin e këtyre produkteve të mrekullueshme.

Përbërja e dhomës përfshin "Dimensionet dhe Numri i Pjesëve" :
  • 1x krevat (baza e palosur dhe dysheku nuk përfshihen) - L 175.5 x W 225.2 x H 95 cm (baza me shirita 160 x 200 cm);
  • 2x komodina me 2 sirtarë - L 46.9 x D 42.2 x H 49 cm;
  • 1x komodinë me 3 sirtarë - W 56.9 x D 42.2 x H 55.2 cm;
  • 1x komo - L 129.5 x W 52.2 x H 73.6 cm
Shtë një ide mobiluese e krijuar në bazë të vlerave artizanale, për të arritur përsosmërinë dhe cilësinë e lartë tipike të Made in Italy, ku idetë dhe kultura novatore ndërthuren në favor të optimizimit të proceseve dhe vëmendjes ndaj detajeve. Me Kështu lindin mobiljet funksionale dhe të rafinuara për zonën e fjetjes.

NB : secili element është pjesë e një sistemi modular dhe modular për të krijuar zgjidhje të personalizuara. Zbuloni gamën e gjerë të ngjyrave dhe përfundimeve dhe proceseve speciale të disponueshme për të përmbushur çdo nevojë.
Na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin "Kërko informacion "
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro