Made in Italy

12 copë Eco Colored Colour Crystal Liqueur Glass Service - Amalgam

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: AMALGAMA5
Lekë 8,729 Lekë 9,699 -10%
Material kristal ekologjik
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 6 kl
Gjatësia (cm) 6
Thellësia (cm) 6
Lartësia (cm) 6

Syze për pije alkoolike në eko kristal transparent ose me ngjyrë, 12 copë të prodhuara në Itali.

Ky set i shtënë me liker përmban një dizajn të gjithanshëm të frymëzuar nga koncepti i Leonardo da Vinçit për njeriun Vitruvian që bashkon rrethin e gojës me katrorin e bazës.
Rezultati është një stil modern me një linjë thelbësore dhe të veçantë, e cila e vendos tryezën elegante dhe luksoze në një çelës bashkëkohor.
Çdo detaj është kujdesur për ta bërë produktin rezistent dhe ideal për çdo moment të ditës, kjo është arsyeja pse shërbimi është i disponueshëm në dy përfundime të ndryshme: transparente ose me ngjyrë.
Një rënie ngjyrash në pjesën e poshtme të xhamit krijon një shkëlqim që përmbyt të gjithë produktin, duke sjellë gëzim dhe gjallëri te mizeri.
Rezistent ndaj gërvishtjeve dhe i sigurt në lavastovilje.

Pika e fortë e këtyre gotave përbëhet nga materiali prej të cilit janë bërë: xhami eko-kristal, kristali i parë inovativ ekologjik, ultra i qartë dhe i sigurt në lavastovilje, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. Me
Ashtë një gotë zanore ultraclear 100% e riciklueshme superiore që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin, përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të rinovueshme, për një total emetimesh zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt në lavastovilje : i testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një produkt i cilësisë së lartë i prodhuar në Itali , për të përjetuar plotësisht cilësinë dhe bukurinë në tryezë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro