Made in Italy

12 Copë Shërbimi i gotave të kristalit ekologjik kristal - Bromeo

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: BROMEO5
Lekë 12,619 Lekë 15,774 -20%
Material kristal ekologjik
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 35 kl
Gjatësia (cm) 8.67
Thellësia (cm) 8.67
Lartësia (cm) 10.3

Syzet e shërbimit të uiskit në kristal ekologjik të dekoruar, 12 copë të prodhuara në Itali.

Ky shërbim qelqi uiski rrit tryezën ose orën e lumtur falë dizajnit alternativ të konceptuar si për shtëpinë ashtu edhe për Baret Amerikane me stilin e viteve '30.
Vlera e koleksionit jepet nga forma e frymëzuar nga gdhendjet e gurëve të çmuar në gjendje të bëjë çdo set elegant dhe të përmirësojë çdo rast.

Pika e fortë e këtyre gotave përbëhet nga materiali prej të cilit janë bërë: xhami eko-kristal, kristali i parë inovativ ekologjik, ultra i qartë dhe i sigurt në lavastovilje, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. Me
Ashtë një gotë zanore ultraclear 100% e riciklueshme superiore që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin, përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të rinovueshme, për një total emetimesh zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt në lavastovilje : i testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një produkt i cilësisë së lartë i prodhuar në Itali , për të përjetuar plotësisht cilësinë dhe bukurinë në tryezë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro