Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 gota verë, ujë, koktej në stilin ekologjik të kristalit ekologjik - kantabile

Kod: CANTABILE
lek 16.216,47 lek 20.320,63 -20%

madein_italy

- +
Material
kristal ekologjik
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota për verë, ujë ose koktej, dy madhësi me një dizajn të cilësisë së mirë në një kristal ekologjik me cilësi të lartë 100% prodhuar në Itali.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gota vere, ujë ose kokteje me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm dhe një stil të cilësisë së mirë në gjendje të bëjë çdo set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura. Në dispozicion në dy madhësi për të zgjedhur madhësinë që i përshtatet më së miri vendit tuaj.

Madhësitë e disponueshme:
  • 12 gota verë, ujë ose koktej: diametri maksimal 8,7 x H 20,2 cm - kapaciteti 27 cl
  • 12 gota për ujë, koktej ose verë: diametri maksimal 8,2 x H 19 cm - kapaciteti 21 cl
Pika e fortë e këtyre syzeve konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ kristal ekologjik, ultravjollcë dhe pjatalarës, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë zanore superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.

Produkte të shikuara së fundmi