Made in Italy

Designer raft muri Atlante Viadurini Design Made in Italy, zejtari italiane

 • Made in Italy
 • Kod: Atlante
lek 256.333,56 lek 301.568,89 -15%
Masat L 150x P30xH47 cm
Koha e dërgimit 6/7 javë pune
Peshë 9
Raft me dizajn modern Atlante Viadurini Design Prodhuar në Itali
Raft / raft librash.
Materiali: Sipërfaqja e ngurtë;
Rafti i librave Atlante përbëhet nga tre ndarje të dobishme me shtimin e një aksesori me shumë qëllime që, nëse është e nevojshme, shumëfishon hapësirën për ruajtjen e librave dhe objekteve.
Linjat zbuten falë skajeve të rrumbullakosura, duke e bërë Atlante një plotësues diskrete të përshtatshëm si për arredimin e brendshëm ashtu edhe për mobilimin e kontratës.
Me blerjen e Atlante këshillohet të keni parasysh tavolinën e kafesë Prometeo dhe kabinetin Eracla.
Finiturë me shkëlqim / Mat me llak.
E disponueshme ne ngjyra te ndryshme.

Sipërfaqja e ngurtë; është një material inovativ me të cilin mund të krijohet çdo formë, të krijohen objekte dhe projekte me një dizajn unik.
Është një material i përbërë, i përftuar nga përpunimi i shkumave të veshura me rrëshira të veçanta, i cili po revolucionon botën e Dizajnit. Një material që vjen nga vite studimi, eksperimentimi dhe testet teknike laboratorike.
PËRPARËSITË :
- Lahet lehtë
- Rezistencë shumë e lartë ndaj konsumit
- Pamja monolitike
- Klasa e vetëshuarjes 1
- I gjithanshëm: mund të bëhet çdo formë
- Drita: është një material i përbërë, me një lehtësi unike, pra lehtësisht
e transportueshme
- Rezistente
- I ngurtë : është aq i performueshëm dhe i adaptueshëm për nevoja të ndryshme sa është e mundur të krijohen sipërfaqe të forta
e ndryshueshme, deri në antiplumb
- Uniformiteti : nuk ka asnjë lloj nyjeje të dukshme
Arsyet e mira për të blerë
 • bërë me dorë
 • bërë nga Adamantx®
 • 100% Prodhuar në Itali
 • vërtetimin e origjinalitetit
 • numër serial i gdhendur përparimtar
 • 20 faqe blenë katalog të personalizuar të produktit
 • Raporti fotografik HD para lindjes
 • paketim i pathyeshëm
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në