Divan i jashtëm 2 ose 3 vendësh në pemë banane me jastëkë - Legolas

  • Kod: LEGOLAS3
Lekë 128,537 Lekë 142,819 -10%
Material Banane
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Divan i jashtëm i madhësive të ndryshme në banane me jastëkë.

Divan i jashtëm me 2 ose 3 vende banane natyraleendura rigorozisht me dorë dhe të pajisur me jastëkë standardë në përfundimin standard " Ecru ".

Divani i përket një koleksioni të tërë i cili shquhet për tonet moderne si në dizajnin e sediljeve ashtu edhe në detajin e këmbëve prej alumini . Në të njëjtën kohë, megjithatë, ajo është e gjallëruar nga ngrohtësia e thurjes natyrale , e bërë me dorë duke përdorur një bishtalec natyral të rafinuar bananeje .
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për çdo ambient të brendshëm .

Produktet e këtij koleksioni janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të larta të lagështisë, ju rekomandojmë ta lejoni të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Madhësitë e disponueshme :
  • 2 vende : L 150 x D 82 x H 70;
  • 3 ndenjëse : L 190 x D 82 x H 70.
Përfundimi i jastëkëve : Ecru.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të fibrës natyrale, rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro