Divan Kopshti në Fibër Kubù Natyrore me Jastëkë - Isildur

 • Kod: ISILDUR3
lek 140.080,51 lek 200.115,01 -30%
Material Kubu
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë kundër ujit
Gjatësia (cm) 193
Thellësia (cm) 86
Lartësia (cm) 85

Divan në natyrë me fibër kubu natyrale me jastëkë.

Divan i bërë në natyrë kubu të endur me dorë me jastëkë standardë të përfshirëpërfundimin standard " Gri ". Kubu është një material natyral ndër më rezistentët nga ata që mund të gjenden në natyrë, por që mbetet gjithmonë shumë i lehtë .
Përfshihen 3 jastëkë shpine .

Divani i përket një koleksioni të tërë i cili rikthen format klasike të rrumbullakosura dhe mbështjellëse, tipike për sallonet e para me thurje. Struktura e brendshme në dru dhe polirattan siguron qëndrueshmëri dhe thurja manuale në kubu natyrale i jep asaj një pamje fshatare por të rafinuar .
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për çdo ambient të brendshëm .

Përmasat : L 193 x D 86 x H 85.

Përfundimet e Kubu janë në dispozicion :
 • gri;
 • i zbardhur.
Përfundimi i jastëkëve : Gri.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të fibrës natyrale, rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në