Divan i jashtëm 2 ose 3 vendësh në Kubù gri me jastëkë – Cerys

  • Kod: CERYS3
Lekë 142,895 Lekë 158,772 -10%
Material Kubu
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Divan kopshti 2 ose 3 vendesh në kubu me jastëkë.

Divan i jashtëm me 2 ose 3 vende kubu gri të endura me dorë me jastëkë standardë të përfshirëpërfundimin standard " Ecrù ". Kubu është një material natyral ndër më rezistentët nga ata që mund të gjenden në natyrë, por që mbetet gjithmonë shumë i lehtë .

Divani i përket një koleksioni të tërë karakterizohet nga kubu natyrale gri me linja të drejta dhe një ndenjëse të gjerë. Komoditet dhe thelbësore në një stil të përjetshëm që merr formë falë përdorimit të fibrave natyrale që ofron natyra.
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për çdo ambient të brendshëm .

Produktet në këtë koleksion janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Madhësitë e disponueshme :
  • 2 vende : L 147 x D 90 x H 82;
  • 3 vende : L 147 x D 90 x H 82.
Përfundimi i jastëkëve : Ecru.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të fibrës natyrale, rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro