Divan i jashtëm 2 ose 3 vendësh në Abaca me jastëkë - Lagertha

  • Kod: LAGERTHA3
Lekë 168,053 Lekë 186,726 -10%
Material Abaca
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Divan kopshti i madhësive të ndryshme në abaca me jastëkë.

Divan i jashtëm me 2 ose 3 vende abaca natyrale të endur me dorë me jastëkë të përfshirë në përfundimin standard " Ecru " dhe tubacionet " çokollatë ".

Divani i përket një koleksioni të tërë e cila është bërë unike nga mbështetëset e rrumbullakosura të krahëve me një formë cilindrike dhe një thurje të dendur të rafinuar në fibër natyrale abaca , që rrjedh nga pema e bananes . Vendet janë të mëdha dhe të pajisura me jastëkë të rehatshëm .
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Produktet në këtë koleksion janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Madhësitë e disponueshme :
  • 2 vende : L 175 x P 90 x H 80;
  • 3 vende : L 214 x P 90 x H 80.
Përfundimi i jastëkëve : Ecru me kufi "çokollatë".

Mirëmbajtja :
Për pastrimin korrekt të fibrës natyrale të abacës, rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro