Divan 3 vendësh ose Maxi Garden në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë - Keira

  • Kod: KEIRA3
Lekë 160,701 Lekë 200,876 -20%
Material bastun prej palme kacavjerrëse natyrale
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Divan i jashtëm i madhësive të ndryshme në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë.

Divan i jashtëm me 3 vende ose Maxi bastun prej palme kacavjerrëse natyrale të punuar me dorë nga Jungle me jastëkë të përfshirëpërfundimin standard "Ecru" dhe kufirin "çokollatë".

Divani i përket një koleksioni të tërë e cila bie në sy për formën katrore të kornizave, të mbuluara me një thurje rustike me ndikim të fortë estetik. Përpunimi manual dhe përdorimi i një lloji të veçantë bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me tone të ylbertë - që kujton tonet e vjeshtës dhe të nënës - i jep çdo pjese unike .
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Produktet e këtij koleksioni janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të larta të lagështisë, ju rekomandojmë ta lejoni të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Madhësitë e disponueshme :
  • Mbështetësja e shpinës me 3 vende : L 215 x D 88 x H 78
  • Maxi : L 260 x P 105 x H mbështetëse shpine 78
Përfundimi i jastëkëve : Ecru me kufi "çokollatë".

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, ne rekomandojmë përdorimin e copave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës. Përfshihen edhe jastëkë dekorativë.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro