Divan në natyrë me bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, me jastëkë të përfshirë, - Bellaria

  • Kod: BELLARIA3
Lekë 96,792 Lekë 107,546 -10%
Material bastun prej palme kacavjerrëse natyrale
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji
Gjatësia (cm) 146
Thellësia (cm) 71
Lartësia (cm) 83

Divan kopshti në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë të përfshirë.

Divan në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse natyrale të endur me dorë me jastëkë të përfshirëserinë standarde "Stone Beige" .

Divani i përket një koleksioni të tërë karakterizohet nga mbështetëse të larta dhe linja gjatësore që shkojnë paralelisht në të gjithë strukturën. Një dizajn origjinal që kombinon komoditetin dhe përsosjen estetike në një pamje krejtësisht natyrale.
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Produktet e këtij koleksioni janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të larta të lagështisë, ju rekomandojmë ta lejoni të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Përmasat : L 146 x D 71 x H 83.

Përfundimi i jastëkëve : Bezhë prej guri.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, ne rekomandojmë përdorimin e copave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro