Divan kopshti në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë të përfshirë - Catelyn

  • Kod: CATELYN3
lek 65.530,68 lek 93.615,26 -30%
Material bastun prej palme kacavjerrëse natyrale
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë kundër ujit
Gjatësia (cm) 134
Thellësia (cm) 69
Lartësia (cm) 78

Divan kopshti në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë të përfshirë.

Divan në natyrë i punuar me bastun prej palme kacavjerrëse natyrale të punuar me dorë me jastëkë të përfshirëveshjen standarde "Stone Beige" .

Divani i përket një koleksioni të tërë në një stil të qëllimshëm retro që është frymëzuar nga klasikët e kaluar. Rishikuar dhe korrigjuar në një çelës bashkëkohor me përdorimin e vijave paralele të renditura dhe një kontrast kromatik që krijon dinamizëm .
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Përmasat : L 134 x D 69 x H 78.

Përfundimi i jastëkëve : Bezhë prej guri.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, ne rekomandojmë përdorimin e copave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në