Made in Italy

Divan i brendshëm ose i jashtëm me dy vende në polietileni Prodhuar në Itali - Dyshe

 • Made in Italy
 • Kod: DOUBLES
lek 61.431,08 lek 87.758,68 -30%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 144
Thellësia (cm) 52
Lartësia (cm) 73

Divan i brendshëm ose i jashtëm me dy vende nga polietileni Prodhuar në Itali

Ky divan dy vendësh është i punuar polietileni me ngjyrë të prodhuar në Itali dhe është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Gjeometria e thjeshtë e formave ruan ende stilin e saj avangardë dhe u lejon atyre që kërkojnë një stil të ri të rimodelojnë hapësirat e jetesës. Rezistent perfekt ndaj rrezeve UV, ujit, temperaturave të larta dhe të ulëta. Forma e tij e përdredhur e bën këtë divan një zgjedhje të dizajnit dhe elegancës ekstravagante për çdo situatë.

Përfundimet e disponueshme:
 • jargavan
 • fildishi
 • jeshile acid
Masat:
144 x 52 x 73 cm

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në