Made in Italy

Divan Kopshti 2 Vendësh me Strukturë Çeliku Prodhuar në Itali - Nilda

 • Made in Italy
 • Kod: NILDA1
Lekë 53,280 Lekë 59,200 -10%
Material Çeliku
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 110.5
Thellësia (cm) 63
Lartësia (cm) 80

Divan kopshti 2 vendesh me konstruksion celiku tërësisht i prodhuar në Itali.

Ky divan i jashtëm me dy ulëse i bërë tërësisht nga çeliku i galvanizuar Made in Italy është projektuar për ata që duan të sjellin rehati dhe praktikë në zonën e tyre të gjelbër. Është një zgjidhje ideale dhe praktike për të mbushur hapësirën tuaj të jashtme, sepse falë procesit të galvanizimit produkti është bërë me një material rezistent ndaj shumicës së agjentëve atmosferikë. Për më tepër, ngjyrat e ndryshme në dispozicion e bëjnë këtë pjesë të mobiljeve jashtëzakonisht të gjithanshme .

Dizajni i tij i matur dhe bashkëkohor ju lejon të ruani një pamje të thjeshtë dhe personale në hapësirat tuaja të jashtme duke shtuar ende një element kontrasti . Vendet e divanit kanë linja të buta në gjendje të mbështesin më mirë shpinën e atyre që e përdorin atë.

Përfundimet e disponueshme:
 • gri e vjetër
 • baltë
 • e zezë
 • Perla e Bardhë
 • nenexhik
 • e kuqe
 • qiell blu
 • kerri.
Mirëmbajtja : mënyra më e mirë për të siguruar jetëgjatësinë maksimale të produktit është ruajtja e tij gjatë stinës së dimrit në vende të mbyllura dhe të thata për të parandaluar dëmtimin e bojës nga kondensimi i diktuar nga lagështia. Nëse divani ndodhet në një zonë detare, sipërfaqet duhet të pastrohen çdo dy/tre muaj me detergjentë delikate dhe me një mbrojtje me bazë vaji.

NB : jastëku i sediljes nuk përfshihet. Divani është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme . Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro