Made in Italy

Divan i jashtëm i përmasave të ndryshme çeliku dhe litar me jastëkë Prodhuar në Itali - Helga

 • Made in Italy
 • Kod: HELGA2
lek 219.707,76 lek 313.868,24 -30%
Material Çeliku dhe litari polipropileni
Koha e dërgimit 5/6 javë pune

Divan kopshti në çelik dhe litar në përmasa të ndryshme me jastëkë Made in Italy.

Divan i jashtëm prej çeliku të galvanizuar me jastëkë sediljeje dhe shpine nga polipropileni dhe mbështetëse krahësh me litar tërësisht Prodhuar në Itali . Galvanizimi lejon një rezistencë më të madhe të përfundimit të materialit ndaj agjentëve gërryes atmosferikë, ndërsa litari është rezistent ndaj klorit dhe rrezet e diellit, si dhe kundër mykut. Jastëkët janë bërë me material rezistent ndaj UV dhe ujit që ruan ngjyrën e tyre për një kohë të gjatë.

Dizajni elegant dhe funksional është thelbi i kësaj mobilie. Linjat e matura dhe materialet e gjeneratës së fundit kombinohen në një rezultat perfekt për çdo stil arredimi dhe përshtaten me çdo kontekst. Elementi i litarit të mbështetëses së krahut i shton një prekje shtesë origjinalitetit pjesës së mobiljeve.

Përfundimet e strukturës në dispozicion :
 • Struktura: gri antike, Vargjet: e zeza, Jastëkët: antracit
 • Struktura: baltë, Vargjet: baltë, Jastëkët: ecru
Madhësitë e disponueshme:
 • M 163 x 83 x Lartë 78 cm;
 • E 240 x 83 x Lartë 78 cm.

Mirëmbajtja : Për pastrim të shpeshtë të strukturës, rekomandojmë larjen me detergjentë delikate çdo dy/tre muaj dhe më pas mbrojtjen me produkte me bazë vaji nëse divani do të vendoset në një zonë bregdetare.
Litari mund të lahet lehtësisht në 30° në lavatriçe.
Për të pastruar çdo njollë në pëlhurën e jastëkëve, ju sugjerojmë të përdorni ujë, detergjent ose zbardhues në varësi të llojit të njollës.

NB : Divani, litari dhe jastëkët janë të disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në