Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 divan Design Seater në Metal dhe Pëlhura Made in Italy - Selia

Kod: SELIADIV3
lek 364.503,98 lek 473.845,21 -23%

madein_italy

- +
Material
Metali dhe pëlhura
Koha e dërgimit
7 javë
Gjatësia (cm)
190
Thellësia (cm)
90
Lartësia (cm)
70
Viadurini in the Garden

Dizajnoni divan të jashtëm tre-vendësh në metal dhe pëlhurë akrilike të ngjyrosur 100% Made in Italy.

Tri divan i shtruar tre vende   prodhuar në Itali me lëndë të parë të zgjedhura që garantojnë një produkt përfundimtar me cilësi të lartë. Karakterizohet nga një dizajn midis futuristic dhe retro për të krijuar një produkt unik dhe inovativ, divan përfshin dy jastëk mbështetës që mund të pozicionohen sipas dëshirës që e bëjnë produktin të gjithanshëm dhe modular.

Struktura e saj e brendshme është bërë prej druri rezistent dhe përfshin një mbushje të mbyllur me pëlhurë akrilike në natyrë 100% të lyer të përdorur pikërisht për rezistencën e saj ndaj agjentëve atmosferikë , njollave, mykut dhe rrezet UV. Këmbët në vend të kësaj janë bërë prej metali të pikturuar me pluhur termosetting në një përfundim mat. Ideale për ambiente të jashtme por edhe për ambiente të mbyllura.
Ngjyrat e sediljes :
  • të bardhë;
  • gri;
  • ecru;
  • mole;
  • black;
  • blu e lehte;
  • nenexhik jeshil;
  • kuqe.
NB: armatët (heqës) nuk janë përfshirë në çmim , na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin "Kërkoni informacion".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi