Made in Italy

Divan për ambiente të jashtme në polietilen me ngjyra i prodhuar në Itali - Conda

 • Made in Italy
 • Kod: CONDA2
lek 88.383,92 lek 110.479,91 -20%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 78

Dizenjoni divan në natyrë me polietilen me ngjyra Prodhuar në Itali.

Kjo divan në natyrë karakterizohet nga linja të lehta dhe delikate por në të njëjtën kohë është e pajisur me një qëndrueshmëri të shkëlqyeshme falë materialit të zgjedhur, i cili siguron një produkt përfundimtar të fortë dhe me cilësi të lartë. Prodhuar tërësisht në Itali, ky produkt është bërë nga polietileni i disponueshëm në versionin e errët të karakterizuar nga rezistencë e shkëlqyeshme ndaj diellit, goditjeve dhe nxehtësisë ose në versionin rezistent dhe të llakuar të ndritshëm që ju lejon të krijoni lojëra të dritës dhe reflektime që bëhen protagonistë brenda. të mjedisit. Ideale për të dekoruar çdo ambient të jashtëm me shije dhe përsosje pa lënë pas dore aspektin funksional dhe praktik.

Madhësia : L 160 x P 80 x H 78 cm

Ngjyrat e disponueshme :
 • Matt White;
 • rozmarinë e shurdhër;
 • rërë e shurdhër;
 • hiri i shurdhër;
 • ndryshku i artë;
 • fildish i shurdhër;
 • margaritar i zi;
 • llak i kuq orientues;
 • llak i bardhë;
 • llak i zi.
Mirëmbajtja dhe pastrimi: pastroni periodikisht me një sfungjer të lagur dhe një detergjent të lëngshëm neutral, pije me ujë dhe thajeni me një leckë. Shmangni përdorimin e detergjenteve ose pastruesve që përmbajnë tretës ose alkool etilik. Versionet e llakuara janë më të ndjeshme ndaj gërvishtjeve, prandaj këshillohet që sipërfaqja të pastrohet butësisht me një leckë të lagur mikrofibre dhe më pas të fshihet me një leckë të butë dhe të thatë.
Ekspozimi i vazhdueshëm dhe i zgjatur ndaj rrezeve të diellit mund të shkaktojë ndryshimin e ngjyrës dhe përfundimin origjinal të sendit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë