Divan 2 Vendësh me Strukturë Endje Banane dhe Jastëkë Ecru - Pjatë

  • Kod: DISH3
Lekë 213,341 Lekë 237,045 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës thurje natyrale e bananeve
Gjatësia (cm) 164
Thellësia (cm) 87
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 45

Divan i jashtëm 2-vendësh me pëlhurë natyrale dhe jastëk prej pëlhure

Divan i punuar me strukturë natyrale prej bananeje dhe ndenjëse me jastëk prej pëlhure ecru .

Zhyt veten në rehati të përjetshme me këtë divan , një pjesë e përsosur e mobiljeve për të pasuruar hapësirën tuaj të jashtme. Struktura e endur e bananes jep një prekje të elegancës dhe qëndrueshmërisë natyrore, e përkryer për të shijuar kopshtin ose tarracën gjatë ditëve të nxehta të verës ose mbrëmjeve relaksuese në ajër të hapur.

Jastëkët ofrojnë një kontrast të sofistikuar dhe një ndenjëse shumë të rehatshme , duke ftuar relaksim dhe rehati. Ky divan nuk është thjesht një mobilie, por një premtim komoditeti dhe relaksi . Është ideal për ata që duan të arredojnë hapësirat e tyre të jashtme me shije dhe funksionalitet , duke krijuar një atmosferë mikpritëse ku mund të kalojnë kohë cilësore me miqtë dhe familjen. Çdo detaj është krijuar për të ofruar një eksperiencë luksi dhe mirëqenieje në natyrë.

Dimensionet:

  • gjatësia 164 cm
  • thellësia 87 cm
  • lartësia 85 cm
  • lartësia e sediljes 45 cm
NB: duke pasur parasysh delikatesën e veçantë të materialit, nuk rekomandohet qëndrimi i gjatë në mëshirën e agjentëve atmosferikë, veçanërisht të shiut.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro