Divan 2-vendësh në natyrë me thurje natyrale me banane dhe jastëk ecru - gjellë

  • Kod: DISH
Lekë 109,815 Lekë 122,017 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës thurje natyrale e bananeve
Gjatësia (cm) 125
Thellësia (cm) 78
Lartësia (cm) 89
Lartësia e sediljes (cm) 44

Divan i jashtëm 2-vendësh me pëlhurë natyrale dhe jastëk prej pëlhure

Divan i punuar me strukturë bananeje natyrale dhe sedilje me jastëk prej pëlhure ecru .

Ky divan natyral me thurje bananeje është një pjesë mobilie që mishëron hijeshinë fshatare dhe thjeshtësinë e rafinuar . Tekstura e pasur dhe tërheqëse ngjall qetësinë dhe ngrohtësinë e mjediseve natyrore. Jastëku i sediljes në ngjyrë ekru të bardhë ofron një kontrast të këndshëm, duke shtuar një prekje elegance të pastër dhe komode .

Ky divan është një premtim relaksi dhe stili , i përsosur për të krijuar një kënd mikpritës. Struktura e fortë dhe pamja tërheqëse e bëjnë atë ideal për të shijuar biseda të gjata në natyrë ose momente qetësie të vetmuar.

Dimensionet:

  • gjatësia 125 cm
  • thellësia 78 cm
  • lartësia 89 cm
  • lartësia e sediljes 44 cm
NB: duke pasur parasysh delikatesën e veçantë të materialit, nuk rekomandohet qëndrimi i gjatë në mëshirën e agjentëve atmosferikë, veçanërisht të shiut.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro