Divan i jashtëm në Polirattan të punuar me dorë - Gigi

  • Kod: GIGI2
lek 145.819,97 lek 208.314,24 -30%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Polirattan
Gjatësia (cm) 172
Thellësia (cm) 72
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 45

Divan në natyrë me fije polirattan të punuar me dorë.

Divani i jashtëm Gigi ka një strukturë me një kornizë që është prej alumini të veshur me pluhur , mbi të cilin fibra e cilësisë së lartë 3 mm e trashësishme Rehau e markës Polyrattan është e endur me dorë . Jastëkët e sediljeve dhe të shpinës përfshihen në ngjyrën standarde të bardhë.
Cilësia shumë e lartë e materialeve , lehtësia e estetikës së " thurjes së hapur " dhe thelbësorja e formës, e bëjnë këtë divan të përshtatshëm për arredimin e hapësirave të brendshme dhe të jashtme .

Ky divan karakterizohet nga dizajni i tij i fortë klasik, një stil nga e kaluara i rishikuar në një çelës në natyrë.
Stili i thurjes është i rafinuar dhe delikat dhe së bashku me cilësinë shumë të lartë të materialeve dhe format e tij vendimtare e bëjnë këtë divan të përsosur për arredimin e brendshëm dhe të jashtëm, si për ambiente private ashtu edhe për ambiente me kontratë si tarraca, veranda, kopshte, por ato gjejnë edhe një perfekt. vendosje buzë pishinës.
Materialet me cilësi të lartë të përdorura për prodhimin e këtij produkti, falë certifikimit të fibrës së ndërthurjes, nuk kanë frikë nga moti i keq dhe ndryshimet e papritura të temperaturës.

Fundi i këtij artikulli është i disponueshëm si standard në White Wash dhe Bronz .

Matjet e tij janë:

  • Gjerësia: 172 cm ; Thellësia: 72 cm ; Lartësia e mbështetëses: 82 cm; Lartësia e sediljes: 45 cm

NB : jastëk i sediljes i përfshirë në ngjyrën standarde të bardhë. Është e mundur t'i personalizoni ato në një gamë të gjerë ngjyrash dhe pëlhurash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në