Divan Kopshti 3 Vendësh në Polyrattan të Endur - Yoko

 • Kod: YOKO2
lek 256.194,06 lek 365.991,53 -30%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Polirattan
Gjatësia (cm) 200
Thellësia (cm) 90
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 45

Divan i jashtëm 3 vendësh në Polyrattan i thurur me dorë.

Divan i jashtëm me 3 vende Yoko është bërë me një kornizë alumini dhe thurje manuale të kryera nga mjeshtrit më të mirë në botë në fibër Polyrattan të markës Rehau me cilësi të lartë . Ky divan karakterizohet nga dizajni linear dhe minimalist , linjat në katror dhe rafinimi i thurjes. Jastëkët e sediljes dhe shpinës në të bardhë janë të përfshira .

Stili i rafinuar , cilësia shumë e lartë e materialeve dhe format e tij të përkulura e bëjnë atë të përsosur për arredimin e brendshëm dhe të jashtëm . Falë përdorimit të materialeve speciale të cilësisë së lartë , ky divan i jashtëm nuk ka frikë nga moti i keq dhe ndryshimet e papritura të temperaturës falë certifikimit të fibrave të endura. Sedilja e madhe ju lejon të strehoni rehat deri në 3 persona, në fakt është e përkryer për momentet tuaja të rehatisë.
Forma e strukturës së saj e bën atë një produkt me gjelbërim të përhershëm dhe të përjetshëm.

Ngjyrat e strukturës në dispozicion:

 • bronzi
 • larje e bardhë

Matjet e tij janë:

 • Gjatësia: 200 cm ; Thellësia: 90 cm ; Lartësia e mbështetëses: 85 cm; Lartësia e sediljes: 45 cm
NB : Jastëkët janë të përfshirë. Është e mundur të personalizohen në pëlhura dhe ngjyra të ndryshme. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në