Divan Kopshti 3 Vendësh në Polyrattan të Endur - Yoko

  • Kod: YOKO2
Lekë 294,112 Lekë 326,791 -10%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Polirattan
Gjatësia (cm) 200
Thellësia (cm) 90
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 45

Divan i jashtëm 3 vendësh në Polyrattan të punuar me dorë.

Divan i jashtëm me 3 vende Yoko është bërë me një kornizë alumini dhe thurje manuale të kryera nga mjeshtrit më të mirë në botë në fibër Polyrattan të markës Rehau me cilësi të lartë . Ky divan karakterizohet nga dizajni linear dhe minimalist , linjat në katror dhe rafinimi i thurjes. Jastëkët e sediljes dhe shpinës në të bardhë janë të përfshira .

Stili i rafinuar , cilësia shumë e lartë e materialeve dhe format e tij të përkulura e bëjnë atë të përsosur për arredimin e brendshëm dhe të jashtëm . Falë përdorimit të materialeve speciale të cilësisë së lartë , ky divan i jashtëm nuk ka frikë nga moti i keq dhe ndryshimet e papritura të temperaturës falë certifikimit të fibrave të endura. Sedilja e madhe ju lejon të strehoni rehat deri në 3 persona, në fakt është e përkryer për momentet tuaja të rehatisë.
Forma e strukturës së saj e bën atë një produkt me gjelbërim të përhershëm dhe të përjetshëm.

Produktet e këtij koleksioni janë të punuara me dorë, mund të kenë parregullsi, defekte dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Ngjyrat e strukturës në dispozicion:

  • bronzi
  • larje e bardhë

Matjet e tij janë:

  • Gjatësia: 200 cm ; Thellësia: 90 cm ; Lartësia e mbështetëses: 85 cm; Lartësia e sediljes: 45 cm
NB : Jastëkët janë të përfshirë. Është e mundur të personalizohen në pëlhura dhe ngjyra të ndryshme. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro