Divan i jashtëm 3 vendësh në Polyrattan të Endur - Charlie

 • Kod: CHARLIE2
Lekë 326,190 Lekë 362,434 -10%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Polirattan
Gjatësia (cm) 210
Thellësia (cm) 90
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 45

Divan i jashtëm 3 vendësh në Polyrattan të punuar me dorë.

Divani me 3 vende i Charlie është bërë me një kornizë alumini dhe me fije të cilësisë së lartë të markës Rehau të endura me dorë Polyrattan dhe karakterizohet nga forma e ngushtuar e mbështetëses së krahut dhe linja pak e rrumbullakosur. Jastëkët e sediljeve dhe të pasmeve janë të përfshira në pëlhurë standarde të bardhë.

Dizajni i rafinuar , cilësia shumë e lartë e materialeve , format e tij të përkulura dhe të rëndësishme, e bëjnë atë të përsosur për arredimin e brendshëm dhe të jashtëm . Falë përdorimit të materialeve speciale të cilësisë së lartë , ky divan i jashtëm nuk ka frikë nga moti i keq dhe ndryshimet e papritura të temperaturës falë certifikimit të fibrave të endura.
Forma e strukturës së saj e bën atë një produkt me gjelbërim të përhershëm dhe të përjetshëm.

Produktet e këtij koleksioni janë të punuara me dorë, mund të kenë parregullsi, defekte dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Përfundimet e disponueshme:

 • White Wash
 • Bronzi.

Madhësitë e disponueshme:

 • Gjatësia: 210 cm ;
  Thellësia: 90 cm ;
  Lartësia e mbështetëses: 85 cm;
  Lartësia e sediljes: 45 cm


NB : Jastëkët e sediljeve dhe të shpinës të përfshira. Mund t'i kërkoni në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro