Made in Italy

Divan i jashtëm 2 vendësh në çelik të galvanizuar Prodhuar në Itali - Selvaggia

  • Made in Italy
  • Kod: SELVAGGIA6
Lekë 113,029 Lekë 125,588 -10%
Material Çeliku
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 123
Thellësia (cm) 72
Lartësia (cm) 84

Divan i jashtëm me 2 vende me mbështetëse krahësh prej çeliku të galvanizuar 100% Prodhuar në Itali

Ky divan i jashtëm është jashtëzakonisht rezistent për shkak të cilësisë së materialeve të tij dhe është një produkt i prodhuar 100% në Itali . Struktura e tij është prej çeliku dhe forcohet nëpërmjet një procesi galvanizimi për ta bërë këtë produkt rezistent ndaj agjentëve gërryes dhe atmosferikë .

Dizajni i tij bashkëkohor e bën atë një produkt ideale për ata që kërkojnë cilësi dhe për ata që duan të kalojnë kohën e tyre jashtë në relaksim të plotë. Struktura e saj është projektuar për të pasuruar komoditetin e hapësirave të jashtme si tarraca, veranda, kopshte apo pishina. Prania e mbështetëseve të krahëve dhe jastëkut të sediljes rrit edhe më shumë ndjenjën e relaksimit. Për më tepër, prodhimi i tij është plotësisht i qëndrueshëm sepse rrjedh nga materiale të ricikluara të cilat nuk shfaqin asnjë degradim në vetitë e tyre mekanike.

Ngjyrat e disponueshme :

  • bronzi
  • Perla e Bardhë
  • gri e vjetër.
PERFSHIHET jastek sediljeje . Jastëku është prej 100% akrilik dhe është një pëlhurë cilësore e krijuar për t'i rezistuar rrezeve UV dhe ujit.

Përdorimi dhe mirëmbajtja : gjatë dimrit këshillohet që produkti të ruhet në vende të mbyllura dhe të thata për të parandaluar që lagështia të krijojë kondensim. Nëse produktet ndodhen në një zonë bregdetare, këshillohet që sipërfaqet të pastrohen çdo dy/tre muaj me detergjentë delikate. Për më tepër, këshillohet që të mos lini fletë sintetike të papërshkueshme nga uji për një kohë të gjatë në majat e tavolinës. Kondensimi mund të dëmtojë bojën.

NB: Përfshihet jastëku i sediljes. Jastëku i shpinës nuk përfshihet. Jastëku ka një gamë të gjerë ngjyrash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro