Made in Italy

Divan në natyrë në madhësi dhe jastëkë të ndryshëm çeliku Prodhuar në Itali - Arwen

  • Made in Italy
  • Kod: ARWEN
Lekë 168,201 Lekë 186,890 -10%
Material Çeliku dhe polipropileni
Koha e dërgimit 5/6 javë pune

Divan kopshti çeliku 2 ose 3 vendesh me jastëkë Made in Italy.

Divan për mobilje të jashtme nga çeliku i zi i galvanizuar i punuar me dorë në Itali me sedilje polipropileni dhe jastëkë mbrapa të përfshira në ngjyrë ekru . Galvanizimi lejon një rezistencë më të madhe të përfundimit të materialit ndaj agjentëve gërryes atmosferikë. Jastëkët janë bërë me material rezistent ndaj UV dhe ujit i cili ruan ngjyrën e tyre për një kohë të gjatë duke e bërë divanin një element perfekt për të arreduar çdo ambient të jashtëm.

Dizajni thelbësor dhe ashpërsia gjeometrike me profilet e tij të buta dhe minimale nxjerr në pah thjeshtësinë e vëllimeve duke kombinuar strukturat bazë metalike dhe jastëkët e butë për rehati maksimale në një stil aktual dhe modern.

Madhësitë e disponueshme :
  • E 163 x P 80 x H 83;
  • L 240 x D 80 x H 83.
Mirëmbajtja : Për pastrim të shpeshtë të strukturës, rekomandojmë larjen me detergjentë delikate çdo dy/tre muaj dhe mbrojtje pasuese me produkte me bazë vaji nëse divani do të vendoset në një zonë bregdetare. Ne sugjerojmë gjithashtu ruajtjen e tij në ambiente të mbyllura dhe të thata gjatë stinës së dimrit për të promovuar jetëgjatësinë maksimale të produktit.
Për të pastruar çdo njollë në pëlhurat e jastëkëve, ne sugjerojmë në vend të kësaj të përdorni ujë, detergjent ose zbardhues në varësi të llojit të njollës.

NB : Divani dhe jastëkët janë në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro