Divan i jashtëm 2 vendësh në alumin dhe thurje - Eugene

  • Kod: EUGENE2
Lekë 225,984 Lekë 251,093 -10%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Alumini
Gjatësia (cm) 153
Thellësia (cm) 82
Lartësia (cm) 76
Lartësia e sediljes (cm) 45

Divan 2-vendësh i jashtëm prej alumini dhe pëlhurë e endur.

Ky divan kopshti tërësisht karakterizohet nga struktura e tij e dukshme në alumin me llak antracit dhe nga thurja me shirit pëlhure rezistente ndaj diellit (100% Olefin), një material specifik për përdorim të jashtëm në ngjyrën jeshile pyjore. Jastëkët e sediljeve dhe të shpinës në pëlhurë gri të jashtme janë të përfshira.

Ky divan me ndenjëse të mëdha është i lehtë për t'u përdorur dhe i fortë, por në të njëjtën kohë ruan një dizajn të pastër dhe thelbësor. Stili i tij modern i jep një karakter të fortë duke e bërë atë të përsosur për mobilimin e hapësirave të jashtme si në ambiente private ashtu edhe në ato me kontratë.
Falë përdorimit të materialeve speciale të cilësisë së lartë , ky divan i jashtëm garanton rezistencë të shkëlqyer ndaj motit të keq, papastërtisë, pluhurit dhe njollave.

Produktet në këtë koleksion janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Masat:

  • Gjatësia: 153 cm ;
  • Thellësia: 82 cm ;
  • Lartësia e mbështetëses: 76 cm;
  • Lartësia e sediljes: 45 cm
NB : Jastëkët e sediljeve dhe të shpinës të përfshira dhe të personalizueshme në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro