Divan në natyrë në thurje me dru tik dhe polietileni - Jhon

 • Kod: JHON2
Lekë 168,456 Lekë 210,570 -20%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Tik
Gjatësia (cm) 178
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 68
Lartësia e sediljes (cm) 45

Divan në natyrë prej druri dru tik dhe polietileni me jastëkë.

Ky divan i jashtëm është bërë me një strukturë tik dhe thurje të punuar me dorë . Korniza e mbështetëses është prej alumini të veshur me pluhur epoksi. Ky produkt me linja delikate është perfekt për t'i dhënë ngrohtësi ambienteve të jashtme falë stilit të përjetshëm të drurit të tik. Jastëkët e sediljeve dhe të pasmeve janë të përfshira.

Produktet e këtij koleksioni përfaqësojnë shkrirjen perfekte midis natyralitetit të drurit dhe inovacionit të materialeve të thurjes dhe linjës së rafinuar dhe thelbësore që e karakterizojnë atë, cilësia shumë e lartë e materialeve , ekuilibri i përsosur midis dizajnit dhe traditës, e bëjnë këtë. divan i pershtatshem per arredimin e ambienteve te brendshme dhe te jashtme , shume të kontratës dhe mjediseve private.

Ky divan është me finiturë natyrale prej druri dru tik me thurje Java Brown / Bianco Stone dhe jastëkë gri guri.

Produktet në këtë koleksion janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Matjet :
 • Gjatësia: 178
 • Thellësia: 80
 • Lartësia e shpinës: 68
 • Lartësia e sediljes: 45
Përfundimet e disponueshme:
 • endje në litar të bardhë perle + jastëkë sedilje/shpine në ngjyrë gri guri
 • gërshetim me litar me përzierje shkretëtirë + jastëkë sediljeje/shpine gri me gurë

NB : jastëkët janë të disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe pëlhurash. Është e mundur t'i personalizoni ato. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin "Kërkoni informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro