Divan në natyrë me pëlhurë alumini dhe të punuar me dorë - Reda

  • Kod: REDA2
Lekë 172,006 Lekë 215,007 -20%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Alumini
Materiale-back Pëlhurë olefine
Gjatësia (cm) 173
Thellësia (cm) 82
Lartësia (cm) 65

Divan i jashtëm prej alumini dhe pëlhurë e endur.

Ky divan kopshti tërësisht   Karakterizohet nga struktura e tij e dukshme në alumin me llak të bardhë dhe nga thurja e punuar me dorë e bërë me një tuba të veçantë prej pëlhure Olefin, një material specifik për përdorim të jashtëm, i mbushur me poliuretani.

Struktura e këtij divani është e lehtë për tu trajtuar dhe e fortë, por në të njëjtën kohë ruan një dizajn të pastër. Stili i tij modern i jep një karakter të fortë, duke e bërë atë të përsosur për arredimin e hapësirave të jashtme si në ambiente private ashtu edhe në ato me kontratë.
Falë përdorimit të materialeve speciale me cilësi të lartë , ky divan i jashtëm garanton rezistencë të shkëlqyer ndaj motit të keq, papastërtive, pluhurit dhe njollave.

Ky divan ka jastëkë sediljeje dhe shpine në ngjyrë "gri" me tubacione "të bardhë" në kontrast të përfshirë.

Produktet e këtij koleksioni janë të endura me dorë duke përdorur ekskluzivisht fibra dhe materiale natyrale, të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të shfaqen edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe inkurajojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Masat:

  • Përmasat: Gjatësia: 173 cm; Thellësia: 82 cm ; Lartësia: 65 cm
NB : Jastëkët e sediljeve dhe të shpinës të përfshira dhe të personalizueshme në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro