Divan Kopshti 3 Vendësh në dru tik natyral të krehur - Artes

  • Kod: ARTES2
lek 305.867,34 lek 382.334,17 -20%
Material Tik
Koha e dërgimit 1 jave pune
Gjatësia (cm) 210
Thellësia (cm) 100
Lartësia (cm) 88
Lartësia e sediljes (cm) 43

Divan i jashtëm 3-vendësh në dru tik natyral të krehur me jastëkë të veshur me susta

Divan kopshti 3 vendesh në dru dru tik natyral të krehur me jastëkë të veçantë sediljeje dhe shpine në pëlhurë të jashtme "të bardhë" me kufi "blu oqeani" në kontrast dhe jastëkë dekorativë blu me kufi të bardhë të përfshirë.
Struktura e këtij divani është tërësisht e punuar me dru tik natyral me një fije krehjeje dhe karakterizohet nga linjat klasike dhe të përkulura, si dhe nga dimensionet e mëdha të seksioneve të drurit. Ky produkt me linja delikate është perfekt për t'i dhënë ngrohtësi ambienteve të jashtme falë stilit të përjetshëm të drurit të tik.

Dizajni i tij modern dhe minimalist e bën atë të përsosur për t'u përshtatur në mënyrë perfekte në çdo ambient të jashtëm me stile të ndryshme arredimi. Forma e saj e thjeshtë shkrihet me modelin skulpturor të këmbëve për të krijuar një element me përmasa harmonike .
Materialet e përdorura për ndërtimin garantojnë cilësi dhe rezistencë edhe me kalimin e kohës dhe e bëjnë këtë mobilje të përsosur për çdo situatë dhe rast përdorimi.

Produktet në këtë koleksion janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Dimensionet:
  • Gjatësia 210 cm
  • Thellësia 100 cm
  • Lartësia e sediljes 43 cm
  • Lartësia e krahut 56 cm
  • Lartësia e mbështetëses 88 cm

NB : përfshihen jastëkë dekorativë. Është gjithmonë e mundur të personalizoni jastëkët në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë