Divan Kopshti në Gërshetim Alumini dhe Litar - Asteria

  • Kod: ASTERIA1
Lekë 148,443 Lekë 164,937 -10%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës alumini
Materiale-back Gërsheta me litar ROPE+
Gjatësia (cm) 158
Thellësia (cm) 68
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 41

Divan kopshti prej alumini, thurje me litar+ dhe jastëkë

Divan i jashtëm i bërë me strukturë alumini në përfundim të përzierjes së shkretëtirës , mbështetësja e shpinës në litar+ endje me finiturë me përzierje shkretëtirë , ndenjëse me jastëkë në pëlhurë olefine për përdorim në natyrë në ngjyrë të bardhë.

Ky divan kopshti është një strehë relaksi, ideale për të shijuar qetësinë e hapësirave të jashtme. Dizajni i tij është bashkëkohor, me një strukturë litari endur që krijon një lojë transparencash dhe hijesh, duke shtuar thellësi dhe interes vizual në kopshtin ose tarracën tuaj.

Ngjyra e përzierjes së shkretëtirës së strukturës përzihet në mënyrë harmonike me mjedisin natyror, ndërsa jastëkët e bardhë ofrojnë një kontrast të butë dhe tërheqës. Divani përmban një ndenjëse dhe shpinë me jastëkë të mbushur për rehati maksimale, duke ju lejuar të relaksoheni plotësisht ndërsa zhyteni në qetësinë e hapësirës suaj të jashtme.

E dizenjuar për të qëndruar , kjo mobilje përdor materiale që i rezistojnë elementeve, duke siguruar që oazi juaj i rehatisë të mbetet i bukur dhe funksional sezon pas sezoni. E përkryer për ata që kërkojnë cilësi dhe dizajn në mobiljet e jashtme, ky divan është një premtim për momente të gjata kënaqësie në ajër të hapur.

Dimensionet:
  • gjatësia: 158 cm
  • thellësia: 68 cm
  • lartësia: 90 cm
  • Lartësia e sediljes: 41 cm
Litarët e gërshetimit janë të cilësisë së lartë. Ato janë bërë nga materiale të ndryshme të gjitha me karakteristika specifike për ambientin e jashtëm: sigurojnë rezistencë të lartë ndaj shiut, kripës, çngjyrosjes së parakohshme, mykut. Duke garantuar rezistencë të lartë mekanike, është më mirë të shmangni kontaktin e fibrës me objekte të mprehta ose prerëse që mund ta dëmtojnë atë në mënyrë të pakthyeshme. Për pastrim, aty ku është e nevojshme, ju rekomandojmë të përdorni një furçë me qime të buta dhe sapun neutral me ujë të ngrohtë.


Jastëkët janë bërë me shkumë poliuretani dhe mbushje dacron. Mbulesat e jastëkëve bëhen gjithmonë me pëlhura specifike për ambiente të jashtme (me trajtime dhe karakteristika rezistente ndaj fotove dhe të papërshkueshme nga uji). Për të shmangur tkurrjen dhe për të ruajtur karakteristikat e pëlhurës, rekomandojmë vetëm pastrim të thatë ose me dorë në temperaturë të ulët.

NB: Përfshihen 1 jastëk sediljeje dhe 3 jastëkë shpine. Është e mundur t'i personalizoni ato.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro