Divan kopshti me thurje dhe jastëk alumini dhe polirattan - Ellide

  • Kod: ELLIDE1
Lekë 105,967 Lekë 117,742 -10%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës thurje alumini dhe HQ Polyrattan
Gjatësia (cm) 133
Thellësia (cm) 65
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 42

Divan kopshti prej alumini, thurje dhe jastëk HQ Polyrattan

Divan i jashtëm i bërë me strukturë alumini dhe thurje HQ Polyrattan, përfundim me pamje natyrale, sedilje me jastëk në pëlhurë olefin të bardhë për jashtë.

Ky divan kopshti polirattan është një shembull i dizajnit të lehtë dhe elegant që ju fton në momente relaksi të pastër. Struktura e saj, me linjat e saj të lakuara dhe ngjyrën natyrale të polirattanit, ngjall një atmosferë qetësie dhe thjeshtësie, perfekte për të krijuar një cep parajse në kopsht apo tarracë.

Jastëku me ngjyrë të bardhë , i butë dhe mikpritës, ofron një kontrast të freskët dhe qetësues me nuancën e ngrohtë të strukturës dhe garanton rehati superiore. Kjo mobilje me estetikën e saj ofron një ndenjëse komode.

Qëndrueshmëria dhe lehtësia e mirëmbajtjes së Polyrattan-it e bëjnë këtë divan një opsion të zbatueshëm si për përdorim të përditshëm ashtu edhe për argëtim në natyrë, duke reflektuar ndjekjen e cilësisë dhe stilit të jetesës në natyrë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të plotësoni një grup ekzistues ose të krijoni një hapësirë të re komode, ky divan kopshti është një zgjedhje ideale.

Dimensionet:
  • gjatësia: 133 cm
  • thellësia: 65 cm
  • lartësia: 82 cm
  • Lartësia e sediljes: 42 cm
Fijet polirattan janë të cilësisë më të lartë të disponueshme në treg (VIRO/REHAU). Ato janë bërë nga një polietileni special me densitet të lartë (HDPE) dhe të certifikuara për t'i rezistuar agjentëve atmosferikë dhe madje edhe faktorëve ekstremë klimatikë, pa pësuar dëmtime të konsiderueshme strukturore dhe pa ruajtur qëndrueshmërinë e ngjyrave. Kur është e nevojshme, për të pastruar këto fibra rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibra, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.

Jastëkët janë bërë me shkumë poliuretani dhe mbushje dacron. Mbulesat e jastëkëve bëhen gjithmonë me pëlhura specifike për ambiente të jashtme (me trajtime dhe karakteristika rezistente ndaj fotove dhe të papërshkueshme nga uji). Për të shmangur tkurrjen dhe për të ruajtur karakteristikat e pëlhurës, rekomandojmë vetëm pastrim të thatë ose me dorë në temperaturë të ulët.

NB: Përfshihet 1 jastëk sediljeje. Është e mundur ta personalizoni atë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro