Made in Italy

Divan 2 -vendësh në natyrë në polietileni me ngjyra Prodhuar në Itali - Korrik

 • Made in Italy
 • Kod: LUGLIO2
Lekë 105,597 Lekë 117,331 -10%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 165
Thellësia (cm) 79
Lartësia (cm) 70

Divan i jashtëm nga polietileni me ngjyrë opake i prodhuar në Itali.

Divani i kopshtit nga polietileni me ngjyrë me përfundim mat, i prodhuar tërësisht në Itali. Një artikull elegant që sjell ndërmend temperaturat e buta dhe klimën e qiejve të kthjellët të karakterizuar nga një formë veçanërisht sinusiale dhe e nënvizuar nga linjat harmonike . Rezultati është sinteza perfekte midis komoditetit dhe dizajnit dhe siguron një vend mikpritës që simulon ndjesinë e një përqafimi të ngrohtë, ideal për të kaluar momente në relaks të plotë. E përkryer për të kompletuar mjedise të jashtme ose të brendshme me personalitet tradicional dhe modern dhe urban në të cilat luan në estetikë të kundërta për një mobilim ekskluziv dhe të rafinuar .

Përfundimet e strukturës në dispozicion:
 • E bardhë;
 • pëllumb gri;
 • sofër;
 • rërë;
 • margaritar i zi.
Mirëmbajtja dhe pastrimi : shmangni grumbullimin e pluhurit dhe papastërtisë në sipërfaqe. Pastroni periodikisht me një sfungjer të lagur dhe një detergjent të lëngshëm neutral, shpëlajeni me ujë dhe thajeni me një leckë. Shmangni përdorimin e pastruesve ose pastruesve që përmbajnë tretës ose alkool etilik. Ekspozimi i vazhdueshëm dhe i zgjatur ndaj dritës së diellit mund të shkaktojë ndryshim të ngjyrës dhe përfundimit origjinal të artikullit.

NB : është e mundur të kërkohet sistemi praktik i fiksimit të tokës dhe kompleti i rërës së tharë për t'i dhënë stabilitet më të madh produktit.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro