Made in Italy

2 divan në natyrë 2 vendesh në metal dhe pëlhurë me jastëkë të bërë në Itali - Olma

 • Made in Italy
 • Kod: OLMADIV
lek 180.239,62
Material Metal dhe pëlhurë
Koha e dërgimit Në dispozicion nga tetori 2022
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 73
Lartësia (cm) 71

Divan me dy vendesh prej metali të pikturuar dhe pëlhurë projektimi Made in Italy.

Kjo linjë e mobiljeve në natyrë karakterizohet nga një dizajn bashkëkohor me elemente me linja të thjeshta dhe të pastra që përzihen me ndërthurjen e formave të mbështetëses për të krijuar produkte inovative dhe të stilit të lartë. Elementdo element është bërë në Itali me teknika inovative dhe materiale cilësore që kontribuojnë në dhënien e forcës dhe ngurtësisë dhe për këtë arsye një kohëzgjatje fantastike me kalimin e kohës pa humbur gjallërinë e ngjyrave ose përfundimin e mrekullueshëm të sipërfaqes. Me ndërthurjen e produkteve të ndryshme të koleksionit është e mundur të krijohen sallë pritjeje funksionale dhe dinamike në natyrë që integrohen në mënyrë të përsosur në mjediset më të larmishme.

Ky divan i hapur me dy vendesh karakterizohet nga veçantia e shpinës dhe formave të saj gjeometrike që e bëjnë atë unik në llojin e tij. Me sedilje dhe 3 jastekë të bërë nga pëlhura akrilike të ngjyrosura 100% rezistente ndaj njollave , mykut dhe diellit , së bashku me metalin e pikturuar me pluhurat termosetting, ky produkt është zgjidhja perfekte për të arreduar çdo ambient të jashtëm me shije dhe personalitet, duke rezistuar me kalimin e kohës ndaj çdo klimatike situatë. dhe në të njëjtën kohë duke i mbajtur të gjalla ngjyrat dhe përfundon. E prodhuar tërësisht në Itali , secila artikull është gjithashtu tepër solid dhe rezistent pa lënë pas dore aspektin vizual dhe rehatinë tipike për një divan cilësor.

Ngjyrat e strukturës:
 • gri antike;
 • embossed bardhë;
 • bronz;
 • Perla e Bardhë;
 • mud;
 • zi.
Ngjyrat e rrobave:
 • gri;
 • të bardhë;
 • ecru;
 • mole;
 • zi.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në